Najčastejšie otázky o službe Visa Click to Pay – jednoduché, inteligentné a bezpečné online nakupovanie

Informácie o službe Visa Click to Pay

Visa Click to Pay je nový spôsob online nakupovania založený na celoodvetvových štandardoch a špecifikáciách EMVCo. Využíva technológiu EMV® Secure Remote Commerce. Na zaplatenie nákupu už nebudete musieť zadávať 16-miestne čísla kariet, hľadať heslá ani vypĺňať dlhé formuláre. Na využitie tejto jednoduchej, inteligentnej a bezpečnej online služby jednoducho kliknite na ikonu Click to Pay a zaplaťte svojou kartou Visa v obchodoch, kde prijímajú karty Visa.

Začíname

Pri platení v zapojených on-line obchodoch, ktoré prijímajú platby kartami Visa, Mastercard, American Express a Discover, hľadajte ikonu služby Click to Pay .

Prípadne môžete svoje karty Visa nastaviť na platbu prostredníctvom služby Click to Pay pomocou nasledujúcich postupov:
  1. Vyhľadajte ikonu služby Click to Pay v on-line obchodoch, ktoré prijímajú karty Visa.
  2. Nastavte si svoju kartu Visa na webovej stránke alebo v aplikácii vašej zúčastnenej banky (ak Vaša banka túto službu poskytuje).
  3. Navštívte Zákaznícky portál služby Visa Click to Pay

Zabezpečenie a spracovanie údajov

Vaše osobné informácie zdieľame so zúčastnenými sieťami kariet, poskytovateľmi služieb a obchodníkmi, aby sme uľahčili používanie služby Click to Pay. Ďalšie informácie o tom, ako spoločnosť Visa zhromažďuje, chráni a zdieľa vaše osobné informácie, nájdete v našom Upozornení o ochrane súkromia.

Všeobecné informácie

Vykonávanie zmien

Zmeny vo vašej karte a súvisiacich informáciách v rámci služby Visa Click to Pay môžete vykonať nasledujúcimi spôsobmi:

  1. Pri platbe v on-line obchodoch, ktoré prijímajú karty Visa a zobrazujú ikonu služby Click to Pay 
  2. Na Zákazníckom portáli služby Visa Click to Pay

Zapamätať si ma

Áno, túto funkciu môžete povoliť výberom položky Remember Me (Zapamätať si ma). Následne nebudete musieť zadávať e-mail a jednorazový kód na prístup ku kartám, ktoré ste nastavili pre službu Visa Click to Pay. Je to skvelý spôsob, ako urýchliť a zjednodušiť používanie online platieb – nebudete musieť zadávať 16-miestne číslo karty ani ďalšie informácie o platbe. Funkcia „Zapamätať si ma“ funguje pre všetky webové stránky on-line obchodov s ikonou služby Click to Pay , ktoré prijímajú karty Visa. Táto funkcia sa neodporúča pre zdieľané zariadenia.

Pre používateľov služby Visa Checkout

V budúcnosti možno uvidíte aktualizácie vašich uložených kariet, pretože sa snažíme priniesť jednoduché, inteligentné a bezpečné online platby všade tam, kde vidíte ikonu služby Click to Pay . Niektorí súčasní používatelia služby Visa Checkout možno budú musieť pri prvom použití služby Click to Pay vykonať opätovné overenie prostredníctvom jednorazového kódu. Všetky karty Visa uložené vo vašom účte služby Visa Checkout budete môcť používať všade tam, kde prijímajú karty Visa. Nové karty na platenie pomocou služby Visa Click to Pay môžete nastaviť v pokladni zúčastnených on-line obchodov. Spoločnosť Visa prevedie do služby Visa Click to Pay len vaše karty Visa. Ak máte karty Discover, American Express alebo Mastercard, pri prvom použití služby Click to Pay budete musieť svoju kartu nastaviť.

Nevidíte tu svoju otázku?


je ochranná známka, ktorú vlastní spoločnosť EMVCo, LLC a ktorá sa používa na základe jej povolenia. EMV® je registrovaná ochranná známka v USA a iných krajinách a neregistrovaná ochranná známka inde. Ochrannú známku EMV vlastní spoločnosť EMVCo, LLC.